Mitrović strelac u porazu Fulama od Totenhema

LONDON – Srpski fudbalski reprezentativac Aleksandar Mitrović postigao je gol za Fulam u porazu od gradskog rivala Totenhema 2:1 (1:0) u šestom kolu Premijer lige.

Domaćin je poveo golom Pjera Emila Hejbjerga u 40. minutu, na 2:0 povisio je Hari Kejn u 75. minutu, a Mitrović je pogotkom u 83. minutu ublažio poraz Fulama.

Bio je to šesti gol za srpskog reprezentativca ove sezone u engleskom šampionatu, a više golova od njega postigao je samo Erling Holand iz Mančester sitija (devet).

U ostalim mečevima šestog kola Premijer lige danas su postignuti sledeći rezultati: Everton – Liverpul 0:0, Brentford – Lids 5:2 (2:1), Čelsi – Vest Hem 2:1 (0:0), Njukasl – Kristal Palas 0:0, Notingem Forest – Bornmut 2:3 (2:0) i Vulverhemton – Sautempton 1:0 (1:0).

Kasnije danas sastaju se Aston Vila i Mančester siti, a sutra su na programu mečevi Brajton – Lester (15.00) i Mančester junajted – Arsenal (17.30).