Pobeda Vest Hema nad Kristal Palasom u Premijer ligi

Fudbaleri Vest Hema pobedili su večeras na gostovanju ekipu Kristal Palasa sa 3:2, u meču 21. kola Premijer lige.

Gosti su u londonskom derbiju poveli u 22. minutu, kada je odličan centaršut Saida Benrahme iskoristio Majkl Antonio.

Manuel Lansini je tri minuta kasnije povećao rezultat, da bi u drugom minutu nadoknade prvog dela, srpski fudbaler Luka Milivojević igrao rukom u šesnaestercu Kristal Palasa.

Sudija je posle gledanja VAR-a dosudio penal, a sa bele tačke je u petom minutu nadoknade bio precizan Lansini.

Domaći tim je do kraja meča uspeo da smanji rezultat golovima Odsona Eduara u 83. i Majkla Olisea u 90. minutu.

Milivojević, koji je i kapiten Kristal Palasa, igrao je do 60. minuta.

Vest Hem je peti na tabeli Premijer lige sa 34 boda, dok je Kristal Palas 11. sa 23 boda.

U narednom kolu Vest Hem dočekuje Norič, a Kristal Palas gostuje Brajtonu.