Pobede Zvezde i Čukaričkog u Super ligi Srbije

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras u Lučanima domaću Mladost sa 2:1, u utakmici trećeg kola Super lige Srbije i ostvarili treću pobedu.

Zvezda je povela u 14. minutu golom Milana Pavkova, a prednost je udvostručio Stefan Mitrović u 71. minutu. Konačan rezultat postavio je Nikola Leković pogotkom u 79. minutu.

Posle tri kola Zvezda je jedina ekipa sa maksimalnim učinkom od tri pobede i devet bodova. Klub iz Lučana na 11. mestu na tabeli ima jedan bod.

Zvezda će u sledećem kolu dočekati Radnik, a Mladost će u Lazarevcu igrati protiv Kolubare.

Fudbaleri Čukaričkog pobedili u Beogradu Napredak sa 1:0.

Jedini gol postigao je Darko Puškarić u 43. minutu.

To je druga uzastopna pobeda beogradske ekipe, koja sa šest bodova zauzima treće mesto na tabeli. Napredak ima bod i 12. je na tabeli.

U sledećem kolu Čukarički će igrati kao gost protiv novosadske Mladosti, a Napredak će dočekati Javor.

Fudbaleri Voždovca i Mladosti iz Novog Sada odigrali su večeras nerešeno 0:0 u Beogradu.

Voždovac je u grupi ekipa koje imaju po pet bodova i zauzima osmo mesto na tabeli. Novosadski tim ima bod manje na 10. mestu.

Voždovac će u narednom kolu igrati u Subotici protiv Spartaka.

Pogodaka nije bilo ni u utakmici Vojvodine i Spartaka u Novom Sadu.

Vojvodina je druga na tabeli sa sedam bodova, a Spartak ima dva boda manje na šestom mestu.