Radnik u Surdulici pobedio Zvezdu

Fudbaleri Radnika pobedili su večeras u Surdulici Crvenu zvezdu sa 2:1, u zaostaloj utakmici petog kola Super lige Srbije i naneli joj prvi poraz u šampionatu.

Radnik je poveo u 13. minutu golom Miloša Spasića, a prednost je udvostručio Viktor Lukić u 53. minutu.

Jedini gol za Zvezdu postigao je El Fardu Ben u 57. minutu.

Zvezda je posle toga napadala, pokušavali su Mirko Ivanić i Rišario Živković, koji je pogodio i prečku u 85. minutu, ali nisu uspeli da savladaju dobrog golmana domaćih Stefana Randjelovića.

Zvezda je pretrpela prvi poraz u ligi i na drugom mestu na tabeli ima 32 boda, pet više od vodećeg Partizana. Crno-beli su jedina neporažena ekipa u Super ligi ove sezone.

Radnik je prekinuo niz od tri poraza i posle treće pobede u prvenstvu zauzima 13. mesto na tabeli sa 13 bodova.