Srpski fudbaleri ispustili pobedu u Turskoj

Fudbalska reprezentacija Srbije igrala je večeras nerešeno 2:2 sa Turskom, u četvrtom kolu Lige nacija.

Srbiji je to bio poslednji susret pred najvažniju utakmicu u godini, protiv Škotske u finalu baraža za plasman na Evropsko prvenstvo.

Utakmica Srbija – Škotska igraće se 12. novembra u Beogradu.

Srpski fudbaleri su u Istanbulu igrali nerešeno, iako su vodili sa 2:0 protiv Turske.

Strelci su bili Sergej Milinković-Savić u 22. i Aleksandar Mitrović iz penala u 49. minutu.

Izjednačenje i bod Turskoj doneli su Hakan Čalhanoglu u 57. i Ozan Tufan u 76. minutu.

Rusija i Madjarska su u drugoj utakmici četvrtog kola Grupe tri Lige B igrale nerešeno bez golova.

Srbija je poslednja na tabeli sa dva boda. Rusija vodi sa osam, ispred Madjarske koja ima sedam, dok je Turska sa tri na trećem mestu.

Reprezentacija Srbije će do kraja Lige nacija igrati još 15. novembra protiv Madjarske u gostima i tri dana kasnije u Beogradu sa Rusijom.