Lopov prekinuo pljačku da bi spasio decu od sigurne smrti (video)

Slovačka policija objavila je snimak saobraćajne nezgode do koje je došlo u Bratislavi, a u kojoj je umalo nastradalo dvoje male dece.

VÁŽNYM ZRANENIAM DETÍ PRAVDEPODOBNE ZABRÁNIL MUŽ UNIKAJÚCI Z PREDAJNE

VÁŽNYM ZRANENIAM DETÍ PRAVDEPODOBNE ZABRÁNIL ZLODEJ UTEKAJÚCI Z PREDAJNEVčera krátko pred 17:00 h došlo v Bratislave k dopravnej nehode. Podľa doterajších informácií z miesta nehody viedol vodič vozidlo zn. Peugeot 307 po Jiráskovej ulici, kde došlo k jeho stretu s chodcami prechádzajúcimi cez priechod pre chodcov. Dve 11 ročné deti utrpeli pri nehode zranenia, s ktorými boli prevezené do jednej z bratislavských nemocníc. Ďalší chodec, ktorý bol účastníkom tejto nehody, z miesta ušiel. Presné príčiny, okolnosti ako aj miera zavinenia tejto dopranej nehody sú v súčasnosti v štádiu objasňovania.Muž, ktorý z miesta nehody ušiel je podozrivý zo spáchania priestupku proti majetku. Ide o krádež potravín a liehovín v celkovej hodnote 42,- Eur, ku ktorej došlo v jednej z predajní na Jiráskovej ulici v Bratislave. Po neznámom páchateľovi policajti v súčasnosti pátrajú.

Gepostet von Polícia SR – Bratislavský kraj am Mittwoch, 14. August 2019

Reč je o autentičnom snimku, a sve se dogodilo u utorak. Na njemu se vidi trenutak kada preko pešačkog prelaza prelazi dvoje dece vozeći trotinete, dok se prema njima kreće automobil.

Auto bi ih sigurno udario i teško povredio da ih nije spasao čovek koji je vidio šta se događa.

I sve bi bilo u redu da muškarac koji ih je spasao nije pljačkao je obližnju prodavnicu.

On je, međutim, odustao od svoje namere i prekinuo pljačku, ne bi li spasao decu. Deca su prošla samo sa lakšim povredama, a pljačkaš je zatim pobegao.

Policija je potvrdila sve detalje incidenta, i sada istražuje slučaj.

1 komentar
  1. bambi

    Vozaca dzipa uhvatiti i spustiti u vrelo ulje na sat vremena da se krcka.

Napišite komentar