Mlada reprezentacija Srbije ubedljiva protiv Andore

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je danas na gostujućem terenu Andoru sa 4:0, u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2017. godine u Poljskoj i preuzela drugo mesto na tabeli.

Srbija je povela golom Srdjana Babića u 29. minutu posle asistencije Andrije Živkovića, koi je asistirao i Urošu Djurdjeviću kod gola u 40. minutu.

Tri gola Srbiji doneo je Ognjen Ožegović golom iz jedanaesterca u 59. minutu, a konačan rezultat postavio je Nikola Maraš u 87. minutu, posle dodavanja Saše Lukića.

Dvostruki asistent Živković je odigrao prvu takmičarsku utakmicu u drugom delu sezone, nakon što ga je uprava Partizana izbacila iz prvog tima jer nije želeo da produži ugovor.

Reprezentacija Srbije sada u Grupi 2 ima 13 bodova iz šest utakmica i zauzima drugo mesto na tabeli, a Andora je poslednja sa tri boda iz sedam mečeva.

Italija je prva sa 16 bodova, Slovenija je treća sa 12, Irska je sakupila devet bodova, a Litvanija na pretposlednjem mestu ima tri boda.