Grupa A: Načo doneo pobedu Realu, Šahtjor ubedljiv protiv Malmea

Fudbaleri Real Madrida pobedili su večeras na svom terenu Pari Sen Žermen sa 1:0 u utakmici četvrtog kola Grupe A Lige šampiona.

Jedini gol na meču postigao je Načo u 35. minutu.

PSŽ je u prvih 45 minuta imao nekoliko dobrih prilika za gol, pokušavali su Zlatan Ibrahimović i Edinson Kavani, ali nisu bili precizni.

Ipak, Real je u 35. minutu poveo, a strelac je bio Načo, koji je ušao u igru samo dva minuta ranije. Načo je šutirao iz prve iskosa sa leve strane i pogodio mrežu za 1:0.

U nastavku utakmice Real je bio opasniji, ali golova nije bilo.

U drugom meču Grupe A Šahtjor je na svom terenu ubedljivo savladao Malme sa 4:0.

Šahtjor, koji do večerašnjem meča nije dao nijedan gol u Ligi šampiona, poveo je u 29. minutu golom glavom Oleksandra Gladkija, posle dobrog centaršuta sa leve strane.

Na 2:0 povisio je Dario Srna iz jedanaestercau 48. minutu, dok je treći gol bio delo Eduarda samo sedam minuta kasnije. Konačan rezultat postavio je Aleks Teišeira u 73. minutu.

Posle večerašnjih utakmica, Real je izbio na prvo mesto na tabeli Grupe A sa 10 bodova, PSŽ je drugi sa sedam, dok Šahtjor i Melme imaju po tri boda.

U narednom, petom kolu, Malme dočekuje PSŽ, a Šahtjor na svom terenu igra protiv Real Madrida.