Fudbalski klub Partizan saopštio je danas da prodaja ulaznica za predstojeću revanš utakmicu prvog kola kvalifikacija za Ligu Evropa protiv AEK-a iz Larnake počinje u utorak u 10 časova.
Partizan će u četvrtak od 21 čas u Beogradu dočekati AEK iz Larnake, u revanš utakmici prvog kola kvalifikacija za Ligu Evropa.
Beogradski crno-beli su u prvoj utakmici dvomeča na Kipru izgubili 0:1.
Cene ulaznica za revanš meč su:
Jug – 500 dinara
Istok – 900 dinara
Zapad bočno – 900 dinara
Zapad centar – 1.200 dinara
Lože istok – 3.500 dinara
Lože zapad – 6.000 dinara
Blagajne na stadionu Partizana će u utorak i sredu raditi od 10 do 18 časova, dok će u četvrtak karte na blagajnama stadiona moći da se kupe od 10 časova do početka utakmice.
Jedna osoba može kupiti najviše četiri ulaznice.
Građanima Srbije je za kupovinu ulaznica potreban identifikacioni dokument sa fotografijom (lična karta, pasoš), dok strani državljanini karte mogu kupiti uz pasoš.
Lica mlađa od 16 godina ne mogu kupiti ulaznice niti prisustvovati utakmici bez punoletnog pratioca, dok deca do sedam godina, uz pratnju roditelja ili staratelja, ne plaćaju ulaznicu.
Sezonske ulaznice važe već od ove utakmice.
(Beta)
Pratite Krstaricu na www.krstarica.com