Fudbaleri Brentforda pobedili Fulam

Fudbaleri Brentforda pobedili su večeras na svom terenu Fulam sa 3:2, u utakmici 26. kola Premijer lige.

Brentford je poveo golom Itana Pinoka u šestom minutu, a izjednačio je Manor Solomon u 39.

Domaći su ponovo poveli u 51. minutu, kada je Ajvan Toni bio strelac iz jedanaesterca, a treći gol postigao je Matijas Jensen u 85. minutu. Konačan rezultat postavio je Karlos Vinisijus pogotkom u devetom minutu nadoknade vremena.

Brentford je nastavio niz bez poraza, kao i dobre rezultate na domaćem terenu, gde je ove sezone izgubio samo jednom. Ekipa je posle devete pobede u ligi deveta na tabeli sa 38 bodova iz 24 utakmice.

Fulam, za koji su igrali srpski fudbaleri Aleksandar Mitrović i Saša Lukić, je u poslednje dve utakmice bez pobede, a posle devetog poraza u prvenstvu zauzima sedmo mesto na tabeli sa 39 bodova.