Gol Vlahovića za pobedu Juventusa protiv Kaljarija

Fudbaleri Juventusa pobedili su večeras na gostujućem terenu Kaljari sa 2:1, u utakmici 32. kola italijanskog prvenstva.

Kaljari je poveo u 10. minutu golom koji je postigao Žoao Pedro, a zatim je fudbaler Juventusa Adrijen Rabio zatresao mrežu u 23. minutu, ali je posle upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen zbog ofsajda.

Juventus je izjednačio u 45. minutu golom Matijsa de Lihta, a pobedu crno-belima doneo je srpski reprezentativac Dušan Vlahović golom u 75. minutu.

Vlahović je prvi strelac Serije A sa 22 gola.

Juventus ima 18 pobeda i četvrti je na tabeli sa 62 boda.

Kaljari je pretrpeo peti uzastopni poraz, ukupno 17. u ligi i zauzima 17. mesto sa 25 bodova. Kaljari ima tri boda više, ali i dve utakmice više od Venecije koja je na 18. mestu prva u zoni ispadanja.

Ranije danas Empoli i Specija odigrali su nerešeno 0:0, a Inter je na svom terenu pobedio Veronu sa 2:0.