Junajted posle preokreta bolji od Atalante, Viljareal ubedljiv protiv Jang Bojsa

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su večeras na svom terenu ekipu Atalante sa 3:2, u meču trećeg kola Grupe F.

Tim iz Bergama poveo je u 15. minutu golom hrvatskog fudbalera Marija Pašalića, da bi do poluvremena rezultat povećao Merih Demiral (29. minut), nakon što je glavom odlično reagovao na centaršut iz kornera.

Rezultat je u 53. minutu smanjio Markus Rašford, nakon odlične asistencije Bruna Fernandeša.

Izjednačenje domaćoj ekipi doneo je u 75. minutu Hari Megvajer, koji je iskoristio lošu reakciju u odbrani gostiju.

Gol za potpuni preokret postigao je Kristijano Ronaldo glavom u 81. minutu, posle centaršuta Luka Šoa.

U drugom meču ove grupe Viljareal je u Bernu bio bolji od Jang Bojsa sa 4:1.

Emeri Pino je u šestom minutu doveo španski tim u vodjstvo, a Djerar Moreno je u 16. minutu postigao drugi gol za Viljareal.

Rezultat je smanjio Mešak Elija u 77. minutu, da bi zatim gosti preko Alberta Morena u 88. i Samjuela Čukvuezea u drugom minutu nadoknade postavili konačan rezultat.

Junajted vodi u Grupi F sa šest bodova, Viljareal je drugi sa četiri boda, treća Atalanta ima isti broj bodova, dok je Jang Bojs poslednji sa tri boda.

U narednom kolu 2. novembra Atalanta dočekuje Junajted, a Viljareal na svom terenu igra protiv Jang Bojsa.