Pobede Vojvodine i Mladosti

Fudbaleri Vojvodine pobedili su večeras na svom terenu u Novom Sadu Mačvu sa 1:0, u utakmici devetog kola Super lige Srbije i popeli se na drugo mesto na tabeli.

Jedini gol postigao je Nemanja Subotić u 63. minutu.

Vojvodina je prekinula niz od dve utakmice bez pobede i sa ukupno šest trijumfa zauzima drugo mesto na tabeli sa 19 bodova, koliko ima i prvoplasirana Crvena zvezda, s tim što novosadski tim ima dve utakmice više.

Mačva je pretrpela drugi uzastopni poraz i 12. je na tabeli sa devet bodova.

Fudbaleri Mladosti pobedili su u Lučanima Javor sa 3:0 i ostvarili treću pobedu u prvenstvu.

Domaći su poveli u 45. minutu golom Aleksandra Pejovića, vodjstvo je udvostručio Bogdan Milošević u 54, a konačan rezultat postavio je Miloš Trifunović u 69. minutu.

Mladost je deveta na tabeli sa 11 bodova, a Javor, koji je pretpreo sedmi poraz u prvenstvu, zauzima pretposlednje 15. mesto sa četiri boda.

Fudbaleri Rada odigrali su 0:0 u Beogradu protiv Bačke, a obe ekipe su bez pobede u poslednje tri utakmice.

Rad je 13. na tabeli sa osam bodova, a Bačka ima dva boda manje na 14. mestu.

Ranije danas Radnik je u Beogradu pobedio Čukarički sa 2:1, Voždovac je istim rezultatom u Kruševcu pobedio Napredak, a Radnički je u Nišu bio bolji od Borca sa 1:0.