Fudbaleri Zvezde ubedljivi protiv Čukaričkog

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas na svom terenu Čukarički sa 4:0, u utakmici 33. kola Super lige Srbije.

Zvezda je povela u šestom minutu golom Kingsa Kangve, posle asistencije Lazara Nikolića. Prednost je udvostručio Nikola Rakonjac pogotokom glavom sa pet metara, nakon što mu je asistirao Irakli Azarov.

Treći gol postigao je Stefan Mitrović u 79. minutu, posle nespretne intervencije igrača Čukaričkog, a konačan rezultat postavio je Uroš Spajić u 90. minutu, u prvoj utakmici otkako se vratio u klub.

Zvezda je već odbranila šampionsku titulu, jedina je neporažena u ligi i ima 89 bodova.

Čukarički se bori za drugo mesto i plasman u kvalifikacije za Ligu šampiona, posle drugog uzastopnog poraza treći je na tabeli sa 65 bodova, koliko ima i drugoplasirani TSC.

U sledećem kolu Zvezda će igrati na Voždovcu, a Čukarički će dočekati Vojvodinu.