Velika ljudina: Postigao je gol, ali ono što je uradio posle gola oduševilo je sve

Fudbaleri Real Madrida posle mnogo muka pobedili su Sporting u Hihonu 3:2 (1:1) u utakmici 32. kola španskog prvenstva.

Lider je uspeo da pobedi i to zahvaljujući Isku, dvostrukom strelcu, koji je mu pogotkom u 90. minutu doneo trijumf, prenose sportski mediji.

Sporting je dva puta vodio, Real dva puta dolazio do izjednačenja, a u finišu i do pobede.

Domaćin je poveo preko Čopa u 14. minutu, Isko je svoj prvi gol dao u 17, pa se na poluvreme otišlo rezultatom 1:1.

U 50. minutu Vesga vraća Sportingu prednost, ali Morata u 59. i Isko u 90. donose pobedu Realu.

Ali ono što je posebno dirnulo sve jeste Iskov potez posle postignutog gola. Fudbaler Reala je na znakovnom jeziku gluvonemih rekao ‘volim te’, a to je naučio pred meč kada mu je prišla devojčica koja je želela autogram i to mu objasnila.