Pobeda Zvezde – po snegu

BEOGRAD – Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras Čukarički na Banovom brdu 2:1 (2:1) i stavili tačku na sjajnu polusezonu.

Crveno-beli su u meču, koji je posle nekoliko odlaganja, ipak odigran po zaleđenom terenu, osvojili bodove golovima El Fardu Bena u 24. minutu iz penala i Ričmonda Boaćija u 30, dok je jedini strelac za domaćina bio Luka Stojanović u 28. minutu.

Zvezda je skoro celo drugo poluvremena imala igrača više, nakon što je Boris Kopitović isključen u 48. minutu nakon drugog žutog kartona i penala nad Ebisiliom, ali je Nemanja Stevanović potom odbranio penal Benu.

Zvezda vodi na tabeli sa 59 bodova, a slede Radnički iz Niša sa 47 i utakmicom manje, Partizan sa 44 i Čukarički sa 39…