Ponude za posao na Krstarici

Uvod  |  Programiranje  |  Inženjering  |  Dizajn  |  Administracija  |  Marketing  |  Prijava

PHP PROGRAMER

Opis posla
Izazovan posao za iskusnog PHP programera, koji bi se priključio timu za razvoj najpoznatijeg internet brenda Srbije. Radićete na postojećim i budućim internet servisima Krstarice, koristeći PHP, MySQL i druge tehnologije.

Mesto zaposlenja: Beograd

Kvalifikacije

  • Višegodišnje iskustvo u PHP programiranju
  • Napredno poznavanje objektno orijentisanog programiranja
  • Iskustvo u modeliranju relacionih baza podataka i MySQL programiranju
  • Poznavanje HTML, CSS i JavaScript
  • Poznavanje XML i JSON
  • Sposobnost samostalnog delovanja
  • Odgovornost (završavanje poslova u zadatim rokovima), kao i preciznost u izvršavanju istih
  • Sposobnost pisanja čitljivog, komentarisanog i kvalitetnog koda
  • Tečno poznavanje engleskog jezika
Prijavite se za posao

ANDROID/IOS PROGRAMER

Opis posla
Programiranje složenih aplikacija za Android/iOS platformu za mobilne uređaje.

  • Iskustvo u Java, odn. Objective C programiranju
  • Vrlo dobro poznavanje objektno orijentisanog programiranja

Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Poslovi | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2019. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.