Mari: Video sam ženu kako umire, to sam mogao biti ja

MILANO – Fudbaler Monce Pablo Mari opisao je napad u kom je uboden nožem i kazao da je ispred sebe video ženu kako umire, dodajući da je imao sreće jer je to mogao biti on.

Španac je bio žrtva muškarca starog 46 godina, koji je u cetvrtak uveče u trgovačkom centru u blizini Milana nožem nasumično ubadao ljude i usmrtio jednu ososbu.

„Šta se dogodilo? Jednostavno, imao sam sreće. Video sam ženu ispred mene kako umire, a to sam mogao biti ja. Vodio sam svoje dete u kolicima, a onda sam osetio oštar bol u leđima. Okrenuo sam se i video čoveka kako ispred mene ubada osobu u vrat. Ja sam dobro, već cu u ponedeljak biti na terenu“, izjavio je Pablo Mari za Gazeta delo sport.

Radnica supermarketa u sklopu tržnog centra je preminula, a Mari je prošao samo sa ušivanjem duboke rane na leđima.

Pablo Mari igra na poziciji centralnog defanzivca, a za Moncu nastupa kao pozajmljeni fudbaler londonskog Arsenala.

(Tanjug)

Pratite Krstaricu na www.krstarica.com