Nica pobedila uoči gostovanja Partizanu u Beogradu

PARIZ – Fudbaleri Nice pobedili su danas u gostima ekipu Ažaksioa 1:0 u sedmom kolu francuskog šampionata.

Jedini gol na utakmici postigao je Endi Delor u 65. minutu. Nica se trenutno nalazi na osmom mestu na tabeli francuskog prvenstva sa osam bodova.

Nica će u četvrtak gostovati u Beogradu ekipi Partizana u drugom kolu grupe D Lige konferencija.

U grupi D se još nalaze Keln i Slovačko.

Keln je poražen na svom terenu od Uniona 1:0 u šestom kolu Bundeslige. Gosti su do pobede stigli autogolom Tima Hubersa u četvrtom minutu. Keln je sedmi sa devet bodova.

Ekipa Slovačka igrala je u gostima sa ekipom Mlada Boleslav 1:a u osmom kolu češkog prvenstva. Slovačko je povelo golom Merhasa Doskija u 45. minutu, a izjednačio je Ladislav Krobot u poslednjim trenucima meča. Slovačko je osmo na tabeli sa 10 bodova.