Remi Zvezde u Bačkoj pred Keln (video)

Fudbaleri Bačke i Crvene zvezde odigrali su nerešeno 2:2 (1:0) u Bačkoj Palanci u prvom meču 20. kola Superlige.

Domaći tim je dva puta vodio preko Ivana Đorića u 27. i Milana Makarića u 78, ali je Ričmond Boaći u 54. i 78. minutu iz penala stizao prednost.

Crveno-beli su propustili nekoliko odličnih šansi za preokret, promašivali su Aleksandar Pešić i Slavoljub Srnić, Nenad Milijaš je pogodio prečku u finišu, i tako prekinuli niz od osam uzastopnih pobeda baš uoči duela sa Kelnom u četvrtak za proleće u Ligi Evrope.

Sa druge strane, Bačka je odigrala sjajno svih 90 minuta i prvi put iz petog meča ostala neporažena protiv Crvene zvezde.

Ekipa Vladana Milojevića sada ima sedam bodova više od Partizana koji sutra na svom terenu protiv Vojvodine ima priliku da smanji razliku.